Відновлення навичок водіння

Якщо ви отримали посвідчення водія, але за кермо так і не сіли, а тепер бажаєте відновити втрачені навички, «Автоград» допоможе Вам у цьому. Також нашими послугами можуть скористатися ті, хто бажають підвищити свою водійську майстерність чи вдосконалити навички водіння. «Автоград» - одна з небагатьох автошкіл у Львові, у якій проходять навчання водінню мотоцикла, після чого можна отримати права категорії "А".

Заняття відбуваються за графіком, який курсант складає разом з інструктором. Навчальне водіння починається на навчальному майданчику (автодромі), де автоінструктор перевіряє навички водіння і приймає рішення щодо продовження навчання на вулицях міста з різною інтенсивністю дорожнього руху.

За погодженням з інструктором відпрацьовуються Ваші маршрути, наприклад «мій дім – робота», вдосконалюються навички маневрування у вузьких проїздах, рух і маневрування на складних перехрестях та в інтенсивному транспортному потоці. Водіння мотоцикла можна розпочинати із вправ на мопеді, що дає майбутнім мотоциклістам непогану основу.

Акція! Кожен, хто замовляє послугу «Відновлення навичок водіння», отримує у подарунок безкоштовний курс правил дорожнього руху! Подорожуйте автомобілем безпечно!