Запитання-відповіді

 

Як записатися до автошколи?

Для цього Вам треба прийти до центрального офісу «Автограду» за адресою: м.Львів, вул..Пасічна, 49-А з 9:00 до 18:00 з паспортом та ідентифікаційним кодом і сплатити перший внесокщонайменше 1000 гривень. Це дасть Вам право відвідувати заняття з Правил дорожнього руху. Для того, щоб розпочати навчальні заняття з водіння, Ви повинні оплатити повну вартість навчання.

 

Чи можлива оплата за навчання не відразу?

Оплативши перший внесок у розмірі 1000 грн., Ви отримуєте можливість відвідувати заняття з Правил дорожнього руху. Для того, щоб розпочати навчальні заняття з водіння, ви повинні оплатити повну вартість навчання.

 

Чи можна оплатити навчання в автошколі за перерахунком?

Можна. Наша бухгалтерія випише Вам рахунок для оплати, а Ваша компанія оплатить його через банк. Згодом автошкола надасть Вашій компанії необхідні документи: акт виконаних робіт, накладні та іншу документацію.

 

Які документи потрібно надати, щоб записатися на курси водіїв?

Для того, щоб відвідувати заняття з Правил дорожнього руху, достатньо мати паспорт, ідентифікаційний код, витяг з пропискою (якщо паспорт біометричний), а також оплатити перший внесок (щонайменше 1000 гривень).

Протягом навчання Ви маєте здати: три кольорові фотографії розміром 3,5х4,5 см; медичну довідку з шоферської медкомісії (вул.Лепкого,8).

Для отримання медичної довідки при собі необхідно мати: паспорт, 2 кольорові фотографії 3,5х4,5 см, військовий квиток чи приписне свідоцтво, довідку від психіатра (вул. Й.Коціловського, 30) та довідку від нарколога (вул. Б.Лепкого, 8).

 

Яка тривалість навчання в автошколі?

Тривалість навчання (згідно з ліцензією та навчальним планом) становить 3 місяці.

 

Яка гарантія отримання водійських прав?

Гарантувати на 100% цього Вам не зможе ніхто, оскільки автошкола лише готує до екзаменів у ДАІ, та не видає посвідчень водія. Разом з тим, без довідки про закінчення автошколи Ви не матимете права на складання іспитів у ДАІ. Ми зробимо усе від нас залежне, щоб навчання пройшло на високому рівні і надамо Вам усе для оволодіння теоретичними та практичними навичками. До Ваших послуг будуть ліцензовані викладачі, а також фахові інструктори з водіння та сучасні навчальні класи. Ви зможете взяти додатково стільки годин водіння, скільки вважатимете за потрібне, а також прослухати (безкоштовно!) повторний теоретичний курс з Правил дорожнього руху. Якщо ж Ви не складете іспити у ДАІ з першого разу, ми допоможемо Вам скласти повторний іспит. Практика показує, що водійські посвідчення отримують усі, хто справді хоче цього!

 

У чому переваги «Автограду» над усіма конкурентами?

1.  Єдиний у Львові автодром для навчальної їзди є лише у нас.
2.  Власна виробничо-ремонтна база з одинадцяти гаражів-боксів дозволяє вчасно ремонтувати навчальні автомобілі та неухильно дотримуватися графіку водіння.
3.  Навчальні класи оснащені усіма необхідними матеріалами: макетами доріг і транспортних розв'язок, дорожніми знаками і світлофорами, магнітними дошками і стендами з автомобільними вузлами та агрегатами у розрізі.
4.  Посвідчення водія усіх категорій: A, А1, B, В1, C, С1, D, E. Навчаючись у нас, Ви зможете відкрити усі категорії - від аматора до професіонала.
5.  Зручне розташування. Від центру міста до нашої автошколи можна добратися громадським транспортом (автобусом, трамваєм та маршрутними таксі) за 15-20 хвилин.
6.  Досвідчені викладачі. Навчальним процесом в "Автограді" керує знаний у Львові Анатолій Синяк, який викладає правила дорожнього руху вже понад 40 років і є співавтором кількох навчальних підручників. За цей час він підготував понад 20000 водіїв.
7.  Безоплатне повторне навчання. Сплативши лише перший внесок, Ви можете відвідувати заняття з Правил дорожнього руху - доки не переконаєтеся, що знаєте їх добре.
8.  Досвідчені інструктори, сучасні авто. У нашому автопарку чимало сучасних автомобілів, якими опікуються фахові інструктори.
9.  Вільний вибір авто чи інструктора. Наші курсанти можуть самі обирати інструктора та автомобіль.
10.  Довільний графік водіння. Курсанти беруть участь у складанні графіка водіння.
11.  Безперервний набір у групи. Ваше навчання розпочинається одразу після сплати першого внеску - не треба чекати певної дати!
12.  Ми оперативно реагуємо на всі Ваші зауваження та побажання!

 

Мені ще немає 18 років. Чи можу я навчатися в автошколі?

Записатися до автошколи і пройти повний курс водійської майстерності Ви можете навіть у 16 років, але скласти екзамени у ДАІ та отримати посвідчення водія Ви зможете тільки по досягненню Вами 18-річного віку.

 

Я хотів би навчатися у вашій автошколі, але у мене немає львівської реєстрації (прописки). Що робити?

Якщо Ви не маєте львівської реєстрації, Ви повинні до переліку необхідних для складання іспиту документів додати довідку з Вашого районного ДАІ про те, що Ви не отримували там посвідчення водія. Якщо Ви хочете складати іспит за місцем реєстрації, по закінченню навчання Ви отримаєте у нас:

свідоцтво про закінчення автошколи,
водійську (екзаменаційну) картку,
довідку з ДАІ про навчання в автошколі.

 

Що входить до програми навчання на курсах водіїв?

До програми теоретичної підготовки водіїв входять: заняття з Правил дорожнього руху, заняття з будови та основ технічного обслуговування легкового автомобіля, заняття з основ безпечного керування автомобілем, з основ автотранспортного права та медичного забезпечення безпеки дорожнього руху.

 

Що робити, якщо я з різних причин не можу бути на іспитах у ДАІ разом зі своєю групою?

У житті все буває. Якщо Ви не встигли скласти іспити разом зі своєю групою, вас включать до складу іншої, яка складатиме іспит наступною. При цьому Ви можете безоплатно відвідувати заняття з Правил дорожнього руху.

 

Як проходять іспити в ДАІ?

По закінченню навчання автошкола оформляє всі необхідні документи на кожного курсанта групи. Якщо хтось не надав усіх необхідних документів, його виключають зі складу групи й згодом включають до наступної. Вранці всі студенти у супроводі викладачів автошколи та на навчальних автомобілях виїжджають до ВРЕР ДАІ, що на вул. Данила Апостола, 11. Складання іспиту з практичного водіння відбувається на тих самих автомобілях, на яких проводилися навчальні заняття.

 

У мене є водійське посвідчення, але хотілося б взяти кілька уроків водіння. Як це зробити?

Для вас підійде програма «Відновлення навичок водіння».

 

 

Якщо у Вас є запитання та пропозиції, будь ласка, повідомте нам, заповнивши форму на сайті. {loadposition your_question}