Іспити

Після закінчення навчання у автошколі курсант складає внутрішні іспити на знання Правил дорожнього руху та практичного водіння автомобіля чи мотоцикла. За результатами внутрішнього іспиту автошкола видає Свідоцтво про закінчення навчального закладу з підготовки водіїв транспортних засобів та екзаменаційну картку, котрі підтверджують проходження курсу навчання.

До іспитів у ДАІ допускаються особи, які досягли 18-річного віку та успішно склали внутрішні іспити в автошколі.

Для складання іспитів у ВРЕР ДАІ громадяни інших країн та особи без громадянства повинні мати вид на проживання або тимчасову реєстрацію у м. Львові чи Львівській області.

На іспити у ДАІ група випускників автошколи виїжджають організовано та складає іспити на навчальних автомобілях чи мотоциклах автошколи.

Іспити ДАІ проходять у ВРЕР ДАІ за адресою: м.Львів, вул. Данила Апостола, 11.

 

    

 

Іспити складаються з двох частин: теоретичної та практичної.

Теоретичний іспит з Правил дорожнього руху проводиться у комп’ютерному класі. Курсант має дати відповіді на 20 запитань екзаменаційного білета за 20 хвилин. Для успішного складання іспиту необхідно зробити не більше як двох помилок.

Практичній іспит з водіння автомобіля відбувається на майданчику ДАІ та у місті на затверджуваному маршруті, який містить певний набір елементів вулично-дорожньої мережі, дорожньої розмітки та дорожніх знаків.

Маршрут передбачає виконання наступних завдань:

• проїзд перехресть;
• праві та ліві повороти, розворот на перехресті;
• проїзд пішохідних переходів та зупинок наземного транспорту;
• перестроювання до сусідніх смуг та обгін;
• рух з максимальною дозволеною швидкістю.

 

Складання іспиту для іногородніх громадян відбуваються у відповідних ВРЕР ДАІ за місцем прописки, для чого автошкола видає та завіряє у ДАІ відповідну довідку, котра разом зі свідоцтвом про закінчення автошколи, екзаменаційною карткою, медичною довідкою та паспортом складає комплект документів, необхідний та достатній для складання екзаменів у ДАІ. Також якщо курсант не має львівської прописки, він має до переліку необхідних для складання іспиту документів додати довідку зі свого районного ДАІ про те, що він не отримував там посвідчення водія. Тоді йому буде дозволено складати іспит у львівському ВРЕР.