Навчання водінню в автошколі АВТОГРАД, навчання водінню автомобіля у Львові

Навчальна база

Програма теоретичної підготовки водіїв складається з наступних розділів:

  • Правила дорожнього руху;
  • Будова автомобіля та основи технічного обслуговування легкового автомобіля;
  • Основи безпеки керування автомобілем;
  • Основи автотранспортного права;
  • Медичне забезпечення безпеки дорожнього руху тощо.
   

Фаховий колектив «Автограду» завжди до ваших послуг!

 

Теоретичні заняття проводяться у навчальних класах з вивчення Правил дорожнього руху та будови автомобіля.

 

Ці класи є ліцензованими Національною поліцією та обладнані необхідними навчальними стендами.

   

Для підготовки до іспитів з Правил дорожнього руху «Автоград» має власний комп’ютерний клас з ліцензованою програмою, що дозволить курсантам підготуватися до теоретичного іспиту та згодом успішно скласти його у Сервісному центрі Національної поліції.

 
 

Якщо ви отримали посвідчення водія, але за кермо так і не сіли, а тепер бажаєте відновити втрачені навички, ви можете скористатися послугою «Відновлення навичок водіння». Також нею можуть скористатися ті, хто бажає підвищити свою водійську майстерність.

   

У класі будови автомобіля є кільканадцять стендів з головними вузлами автомобіля у розрізі, що допоможе курсантам засвоїти принципи взаємодії агрегатів авто.

 

Навчальне водіння починається на навчальному майданчику (автодромі), де автоінструктор перевіряє навички водіння і приймає рішення щодо продовження навчання на вулицях міста з різною інтенсивністю дорожнього руху. Заняття відбуваються за індивідуальним графіком, який курсант складає разом з інструктором

 

За погодженням з інструктором відпрацьовуються ваші маршрути, наприклад «Мій дім – робота», вдосконалюються навички маневрування у вузьких проїздах та на складних перехрестях, а також в інтенсивному транспортному потоці. Водіння мотоцикла можна розпочинати із вправ на мопеді, що дає майбутнім мотоциклістам загальні навички управління двоколісним транспортним засобом.